Již využíváme nové technologie velkoformátového tisku ( UV LED)

Velkoformátový tisk


Malonákladový tisk


Zajišťujeme výrobu a instalaci libovolného zadání velkoplošné interiérové a exteriérové reklamy. Jako jedni z mála tiskneme na strojích o šíři až 5m, a to jak solvent, tak UV. Díky tomu jsme schopni nabídnout ty nejlepší ceny na trhu. Kompletně pro Vás zrealizujeme velkoplošné bannery, síťovinu, vlajky, kompletně polepíme Vaše firemní vozy, výlohy, firemní štíty... V našem digitálním tiskovém produkčním centru zajistíme veškerý barevný i černobílý tisk letáků, brožur nebo třeba plánů od formátu A4 do A0. Tiskneme na křídu lesk/mat od gramáže 90g/m2 až po 350g/m2. Malonákladový tisk realizujeme do formátu 320x450mm. Tisky dle požadavků nasekáme, naskládáme, nabigujeme, sešijeme, zalaminujeme, personalizujeme, nebo svážeme vazbou V1 a V2. Garantujeme nejnižší ceny a krátké termíny dodání.
UV technologií je možné tisknout na velmi atraktivní materiály. Tato moderní technologie tisku umožňuje potisknout téměř jakékoliv rolové i deskové materiály.

Vysoká přesnost a okamžité vytvrzování nabízí přesné barevné přechody, fotografickou reprodukci pleťových tónů a barev, gradaci pastelových tónů. Přítomnost bílého inkoustu umožňuje tisk na materiály jakékoliv barvy i na transparentní materiály se zachováním barevné věrnosti grafiky.

Technologie umožňuje tisknout např. i velmi malé texty o velikosti 6 bodů nebo čárové kódy.

UV LED tisk

Používáme pouze EKO-solventní barvy s dlouhou stálostí barev v exteriéru.